Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Ligue 2 logó
Algeria · 2026/27 szezon

Ligue 2 2026/27: eredmények, tabella és program

Ligue 2 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 8.

Mérkőzés
128
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 67/100
128 mérkőzés 32 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 15,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok frissítésre várnak8 órája

Csapat0
Mérkőzés128
Befejezett120
Élő0
Következő3
Aktuális fordulóRegular Season - 8

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Ligue 2 2026/2027

120 meccs
Befejezett meccs120
Gól / meccs2,23
BTTS40,0%
Over 2,543,3%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1GC Mascara82,502,130,5037,5%37,5%
2Blida82,501,630,3837,5%37,5%
3RC Kouba82,252,130,3825,0%62,5%
4MSP Batna82,131,380,6350,0%37,5%
5MC Saida72,001,000,5728,6%28,6%
6JSM Skikda62,001,170,6733,3%33,3%
7USM Annaba71,861,570,7142,9%71,4%
8MO Bejaia71,861,290,7142,9%42,9%
9Mostaganem81,751,250,8837,5%37,5%
10NC Magra81,751,130,8837,5%50,0%
11Azazga81,751,130,8825,0%50,0%
12Sidi Benali81,751,631,5062,5%62,5%
13ASM Oran81,501,380,6337,5%25,0%
14Khroub81,500,750,6325,0%25,0%
15Paradou AC71,431,571,1457,1%57,1%
16Usm El Harrach81,381,251,1337,5%50,0%
17Nrb Beni Oulbene81,380,630,6312,5%0,0%
18CA Batna81,250,750,6325,0%12,5%
19MO Constantine81,250,881,1337,5%37,5%
20US Chaouia71,140,431,0014,3%14,3%