
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Club Sp. San Lorenzo forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
3 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
16 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,81 pont/meccs
3 GY4 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
16 meccses minta56,3%BTTS
9/16 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
12/16 · Legalább két gól56,3%Over 2,5
9/16 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
4/16 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
2/16 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
6/16 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
6/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 10
21formaindex / 100 · 0,63 pont/meccs
1 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
8 meccsClub Sp. San Lorenzo · utolsó 20
21formaindex / 100 · 0,63 pont/meccs
1 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta50,0%BTTS
4/8 · Mindkét csapat gólt szerzett62,5%Over 1,5
5/8 · Legalább két gól37,5%Over 2,5
3/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet37,5%Nem szerzett gólt
3/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Nacional Asuncion0–2xG 1,28–1,23Club Sp. San LorenzoGYClub Sp. San Lorenzo2–1xG 1,76–0,95Libertad AsuncionGYClub Sp. San Lorenzo1–3xG 1,26–2,00Cerro PortenoVSportivo Luqueno3–2xG 3,51–0,63Club Sp. San LorenzoVCerro Porteno2–2Club Sp. San LorenzoDClub Sp. San Lorenzo1–1xG 1,24–1,17Sportivo TrinidenseDClub Guarani1–1Club Sp. San LorenzoDClub Sp. San Lorenzo0–0Deportivo RecoletaDClub Sp. San Lorenzo2–14 de MayoGYClub Sp. San Lorenzo0–3OlimpiaVSportivo Ameliano1–0Club Sp. San LorenzoVClub Sp. San Lorenzo1–22 de MayoVRubio NU3–1Club Sp. San LorenzoVClub Sp. San Lorenzo0–3Nacional AsuncionVLibertad Asuncion1–0Club Sp. San LorenzoVCerro Porteno1–0Club Sp. San LorenzoV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.