Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Copa Paraguay logó
Paraguay · 2026/27 szezon

Copa Paraguay 2026/27: eredmények, tabella és program

Copa Paraguay 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Quarter-finals.

Mérkőzés
24
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 10. 29. 01:59
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 75/100
24 mérkőzés 28 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 95,7% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak3 napja

Csapat0
Mérkőzés24
Befejezett23
Élő0
Következő1
Aktuális fordulóQuarter-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Copa Paraguay 2026/2027

23 meccs
Befejezett meccs23
Gól / meccs3,35
BTTS65,2%
Over 2,565,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Deportivo Recoleta33,002,330,3333,3%33,3%
2SOL DE America33,003,001,0066,7%100,0%
3Cerro Porteno32,331,671,0066,7%66,7%
4Fernando De La Mora22,002,000,5050,0%50,0%
5Atlético Tembetary32,002,331,6766,7%66,7%
6Olimpia22,003,002,00100,0%50,0%
7Club Sp. San Lorenzo22,002,001,50100,0%100,0%
8Libertad Asuncion31,671,330,6766,7%33,3%
9Guairena FC21,502,002,50100,0%100,0%
102 de Mayo21,502,002,5050,0%100,0%
11Sportivo Luqueno31,331,001,0033,3%0,0%
12Nacional Asuncion11,002,002,00100,0%100,0%
13General Caballero11,002,002,00100,0%100,0%
14Tacuary11,000,000,000,0%0,0%
15Rubio NU20,501,502,00100,0%100,0%
16Independiente F.b.c.20,501,502,50100,0%100,0%
174 de Mayo10,001,002,00100,0%100,0%
18Resistencia10,000,001,000,0%0,0%
1912 de Octubre10,002,003,00100,0%100,0%
20Sportivo Trinidense10,001,002,00100,0%100,0%