
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Magdeburg II forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMagdeburg II · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMagdeburg II · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsMagdeburg II · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,18 pont/meccs
4 GY1 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta81,8%BTTS
9/11 · Mindkét csapat gólt szerzett81,8%Over 1,5
9/11 · Legalább két gól72,7%Over 2,5
8/11 · Legalább három gól54,6%Over 3,5
6/11 · Legalább négy gól9,1%Kapott gól nélkül
1/11 · Clean sheet9,1%Nem szerzett gólt
1/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsMagdeburg II · utolsó 5
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsMagdeburg II · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsMagdeburg II · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMagdeburg II · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsMagdeburg II · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,86 pont/meccs
2 GY0 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta100,0%BTTS
7/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
7/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsMagdeburg II · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,86 pont/meccs
2 GY0 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta100,0%BTTS
7/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
7/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/7 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Magdeburg II1–1Hallescher FCDChemnitzer FC1–2Magdeburg IIGYMagdeburg II4–2Greifswalder FCGYFC Carl Zeiss Jena2–1Magdeburg IIVLuckenwalde3–1Magdeburg IIVMagdeburg II0–1AltglienickeVBFC Dynamo4–1Magdeburg IIVBFC Preussen4–1Magdeburg IIVRSV Eintracht2–4Magdeburg IIGYMagdeburg II1–0BSG Chemie LeipzigGYFC Rot-Weiß Erfurt4–1Magdeburg IIV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.