
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
SC Braga forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSC Braga · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSC Braga · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,10 pont/meccs
3 GY2 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsSC Braga · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,45 pont/meccs
8 GY5 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta45,0%BTTS
9/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsSC Braga · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsSC Braga · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsSC Braga · utolsó 20
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
14 GY2 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
15/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
5/20 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
12/20 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSC Braga · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsSC Braga · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
6/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsSC Braga · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
6 GY7 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta40,0%BTTS
8/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól45,0%Over 2,5
9/20 · Legalább három gól15,0%Over 3,5
3/20 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
8/20 · Clean sheet45,0%Nem szerzett gólt
9/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
SC Braga3–0xG 1,19–0,19FamalicaoGYSC Braga2–2FamalicaoDNacional1–0xG 0,52–1,69SC BragaVSC Braga2–0xG 1,83–0,44GentGYSC Braga1–2xG 0,84–1,54GIL VicenteVFC Copenhagen3–0xG 0,89–0,39SC BragaVSC Braga1–3xG 0,99–0,92Sporting CPVSanta Clara0–0SC BragaDEstrela2–1SC BragaVAlverca1–2SC BragaGYSC Braga1–0xG 0,83–0,19Vitória SCGYAustria Vienna0–0SC BragaDSC Braga2–0Austria ViennaGYDinamo Minsk0–0SC BragaDSC Freiburg3–1SC BragaVSC Braga2–1SC FreiburgGYReal Betis2–4SC BragaGYSC Braga1–1Real BetisDSC Braga4–0Ferencvárosi TCGYFerencvárosi TC2–0SC BragaV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.