Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primeira Liga logó
Portugália · 2026/27 szezon

Primeira Liga 2026/27: eredmények, tabella és program

Primeira Liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 10.

Mérkőzés
81
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 5
Helyi adat
2026. 11. 02. 00:28
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
81 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 97,4% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX

A szezon kiemelt játékosprofiljai

Játékosközpont ›

Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.

Szezonadatok

Primeira Liga 2026/2027

76 meccs
Befejezett meccs76
Gól / meccs2,71
BTTS46,1%
Over 2,556,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1FC Porto93,002,560,4444,4%66,7%
2Benfica82,633,000,7550,0%87,5%
3Sporting CP92,222,331,0066,7%66,7%
4Santa Clara92,221,440,4433,3%33,3%
5Academico Viseu92,111,441,1155,6%66,7%
6Arouca91,891,330,7833,3%44,4%
7Alverca81,381,631,3875,0%62,5%
8GIL Vicente81,380,880,8837,5%25,0%
9SC Braga81,251,131,1350,0%62,5%
10Moreirense81,251,001,7550,0%62,5%
11Vitória SC81,001,251,1337,5%37,5%
12Famalicao91,001,441,4444,4%66,7%
13Estrela81,001,251,7562,5%62,5%
14Casa Pia90,780,562,0022,2%33,3%
15Rio Ave80,750,752,3825,0%62,5%
16Nacional90,670,891,8933,3%44,4%
17Maritimo80,630,882,2562,5%75,0%
18Estoril80,130,502,1350,0%62,5%