
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Villaralbo forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVillaralbo · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsVillaralbo · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
2 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsVillaralbo · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
2 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta55,6%BTTS
5/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsVillaralbo · utolsó 5
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsVillaralbo · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsVillaralbo · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
4/4 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
3/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVillaralbo · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVillaralbo · utolsó 10
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVillaralbo · utolsó 20
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.