Villaralbo eredmények, meccsek és forma
Villaralbo aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 0 meccs
- Friss eredmény
- 9 meccs
- Formaminta
- 9 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 06:00
V18.9 Csapatközpont 360
Villaralbo meccsközpont
Helyi csapatarchívum1 napja
Utolsó forma
DGYVDD
Nincs közelgő helyi mérkőzésA program automatikusan megjelenik, amikor a háttérszinkron eltárolja.
Legutóbbi forma
Tercera División RFEF - Group 8Atlético Mansillés – Villaralbo1–1DTercera División RFEF - Group 8Villaralbo – Bembibre2–0GYTercera División RFEF - Group 8Cristo Atlético – Villaralbo2–0VTercera División RFEF - Group 8Villaralbo – Turégano2–2DTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Villaralbo2–2D
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 10 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
2GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,33
BTTS56%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
9 meccsUtolsó 20 mérkőzés
37formaindex / 1001,11 pont/meccs
2GY4D3V
Lőtt gól / meccs1,56
Kapott gól / meccs1,33
BTTS56%9 lefedett
Over 2,556%9 lefedett
Kapott gól nélkül22%9 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
58formaindex / 1001,75 pont/meccs
2GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS50%4 lefedett
Over 2,575%4 lefedett
Kapott gól nélkül50%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 10 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 20 mérkőzés
20formaindex / 1000,60 pont/meccs
0GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,60
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Tercera División RFEF - Group 8Atlético Mansillés – Villaralbo1–1DTercera División RFEF - Group 8Villaralbo – Bembibre2–0GYTercera División RFEF - Group 8Cristo Atlético – Villaralbo2–0VTercera División RFEF - Group 8Villaralbo – Turégano2–2DTercera División RFEF - Group 8Calasanz de Soria – Villaralbo2–2DTercera División RFEF - Group 8Villaralbo – Salamanca II4–0GYTercera División RFEF - Group 8Almazán – Villaralbo2–2DTercera División RFEF - Group 8Villaralbo – UD Santa Marta1–2VTercera División RFEF - Group 8Burgos Promesas – Villaralbo1–0V
Következő mérkőzések
Nincs közelgő helyi mérkőzés.
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
44/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: DDLWD · 9 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.