
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Gualberto Villarroel SJ forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
3 GY0 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
18 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 20
26formaindex / 100 · 0,78 pont/meccs
4 GY2 D12 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta61,1%BTTS
11/18 · Mindkét csapat gólt szerzett72,2%Over 1,5
13/18 · Legalább két gól72,2%Over 2,5
13/18 · Legalább három gól55,6%Over 3,5
10/18 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/18 · Clean sheet38,9%Nem szerzett gólt
7/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 10
54formaindex / 100 · 1,63 pont/meccs
4 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 20
54formaindex / 100 · 1,63 pont/meccs
4 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta75,0%BTTS
6/8 · Mindkét csapat gólt szerzett87,5%Over 1,5
7/8 · Legalább két gól87,5%Over 2,5
7/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 10
3formaindex / 100 · 0,10 pont/meccs
0 GY1 D9 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsGualberto Villarroel SJ · utolsó 20
3formaindex / 100 · 0,10 pont/meccs
0 GY1 D9 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
The Strongest4–2xG 3,92–2,89Gualberto Villarroel SJVGualberto Villarroel SJ2–1xG 0,68–0,99BloomingGYReal Tomayapo1–0xG 2,61–1,07Gualberto Villarroel SJVGualberto Villarroel SJ4–1xG 2,52–0,40GuabiráGYIndependiente Petrolero1–0Gualberto Villarroel SJVGualberto Villarroel SJ3–2BloomingGYBolívar3–2Gualberto Villarroel SJVGualberto Villarroel SJ1–3Independiente PetroleroVReal Oruro1–0Gualberto Villarroel SJVBolívar4–2Gualberto Villarroel SJVGualberto Villarroel SJ0–3Nacional PotosíVBlooming5–1Gualberto Villarroel SJVAurora3–0Gualberto Villarroel SJVGualberto Villarroel SJ0–1BolívarVGualberto Villarroel SJ4–1Real OruroGYGualberto Villarroel SJ3–3Oriente PetroleroDABB2–2Gualberto Villarroel SJDIndependiente Petrolero1–0xG 0,84–1,59Gualberto Villarroel SJV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.