
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Crvena Zvezda U18 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 5
87formaindex / 100 · 2,60 pont/meccs
4 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
7 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett91,7%Over 1,5
11/12 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
6/12 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
6/12 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
4/12 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 10
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 20
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 10
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCrvena Zvezda U18 · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Crvena Zvezda U185–1Usce U19GYBravo U190–1Crvena Zvezda U18GYVozdovac U191–1Crvena Zvezda U18DCrvena Zvezda U183–2Vojvodina U19GYCrvena Zvezda U182–0Novi Pazar U19GYJedinstvo U. U190–4Crvena Zvezda U18GYCrvena Zvezda U181–1Partizan U19DTSC U193–1Crvena Zvezda U18VCrvena Zvezda U182–3IMT Novi Beograd U19VMladost Lucani U192–5Crvena Zvezda U18GYCrvena Zvezda U182–0OFK Beograd U19GYCukaricki U191–1Crvena Zvezda U18D
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.