Szerbia · 2026/27 szezon
U19 league 2026/27: eredmények, tabella és program
U19 league 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 13.
- Mérkőzés
- 85
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 11. 05. 07:48
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
85 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
0,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Usce U19Vojvodina U190–1VégeOFK Beograd U19TSC U192–0VégeMladost Lucani U19IMT Novi Beograd U192–2VégeCukaricki U19Partizan U190–1VégeBrodarac U19Jedinstvo U. U193–1VégeCrvena Zvezda U18Usce U195–1VégeJedinstvo U. U19Sp. Subotica U192–4VégeNovi Pazar U19Mladost Lucani U191–2VégePartizan U19Brodarac U191–3VégeTSC U19Cukaricki U192–2VégeVojvodina U19Vozdovac U192–1VégeIMT Novi Beograd U19OFK Beograd U192–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1IMT Novi Beograd U19879310072Gyengülő trend ↓2Crvena Zvezda U18666710048Javuló trend ↑3Vojvodina U1963708444Javuló trend ↑4TSC U1948508816Gyengülő trend ↓5OFK Beograd U1947506444Javuló trend ↑6Sp. Subotica U1945508412Javuló trend ↑7Partizan U1943436832Stabil trend →8Vozdovac U1943405248Gyengülő trend ↓9Brodarac U194247880Stabil trend →10Novi Pazar U1941436820Gyengülő trend ↓11Usce U193943800Gyengülő trend ↓12Mladost Lucani U193937880Javuló trend ↑13Cukaricki U1936336424Javuló trend ↑14Jedinstvo U. U192113480Gyengülő trend ↓A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
83 meccsU19 league 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,58 | 2,92 | 1,08 | 58,3% | 66,7% | |
| 2 | 12 | 2,25 | 2,25 | 1,42 | 66,7% | 75,0% | |
| 3 | 11 | 1,91 | 2,45 | 1,27 | 72,7% | 54,6% | |
| 4 | 12 | 1,50 | 2,33 | 2,25 | 91,7% | 91,7% | |
| 5 | 11 | 1,45 | 1,64 | 1,82 | 72,7% | 63,6% | |
| 6 | 12 | 1,42 | 2,50 | 2,50 | 91,7% | 100,0% | |
| 7 | 11 | 1,36 | 1,36 | 1,27 | 54,6% | 63,6% | |
| 8 | 11 | 1,36 | 2,00 | 2,18 | 90,9% | 90,9% | |
| 9 | 12 | 1,33 | 2,08 | 2,58 | 83,3% | 83,3% | |
| 10 | 13 | 1,23 | 1,69 | 1,92 | 76,9% | 76,9% | |
| 11 | 12 | 1,17 | 1,92 | 2,83 | 83,3% | 91,7% | |
| 12 | 13 | 1,15 | 1,46 | 1,62 | 46,2% | 53,9% | |
| 13 | 12 | 0,92 | 1,58 | 1,92 | 75,0% | 66,7% | |
| 14 | 12 | 0,58 | 1,50 | 2,92 | 83,3% | 100,0% |