
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Győri ETO FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGyőri ETO FC · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGyőri ETO FC · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
5 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsGyőri ETO FC · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
9 GY7 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta60,0%BTTS
12/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
12/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
5/20 · Clean sheet15,0%Nem szerzett gólt
3/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGyőri ETO FC · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsGyőri ETO FC · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsGyőri ETO FC · utolsó 20
68formaindex / 100 · 2,05 pont/meccs
12 GY5 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta35,0%BTTS
7/20 · Mindkét csapat gólt szerzett65,0%Over 1,5
13/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól35,0%Over 3,5
7/20 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
10/20 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
4/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGyőri ETO FC · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsGyőri ETO FC · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
4 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsGyőri ETO FC · utolsó 20
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
11 GY5 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta80,0%BTTS
16/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól45,0%Over 3,5
9/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet5,0%Nem szerzett gólt
1/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Győri ETO FC2–2xG 1,72–1,50VasasDZalaegerszegi TE3–1Győri ETO FCVGyőri ETO FC1–0xG 1,04–2,86ÚjpestGYPaks1–2xG 1,61–1,31Győri ETO FCGYGyőri ETO FC0–1xG 1,31–1,62Puskás AkadémiaVMTK Budapest1–2Győri ETO FCGYKarcag SE1–5Győri ETO FCGYGyőri ETO FC3–2Budapest HonvédGYGyőri ETO FC0–3Ferencvárosi TCVKisvárda FC1–1Győri ETO FCDGyőri ETO FC3–0Zalaegerszegi TEGYDebreceni VSC1–1Győri ETO FCDGyőri ETO FC1–1RigaDGyőri ETO FC4–0NyíregyházaGYVasas2–2Győri ETO FCDGyőri ETO FC2–2Vikingur ReykjavikDVikingur Reykjavik1–0Győri ETO FCVKisvárda FC0–1Győri ETO FCGYGyőri ETO FC4–0Diosgyori VTKGYDebreceni VSC1–1Győri ETO FCD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.