Győri ETO FC eredmények, meccsek és forma
Győri ETO FC aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 12 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 09:00
V18.9 Csapatközpont 360
Győri ETO FC meccsközpont
Csapatprogram naprakész4 órája
Utolsó forma
DVGYGYV

Nyiregyhaza
NB I · Regular Season - 13
2026. 11. 08. 13:15Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,354 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,70
Kapott gól / meccs1,50
BTTS70%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,354 lefedett
Minden pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
9GY7D4V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,15
BTTS60%20 lefedett
Over 2,560%20 lefedett
Kapott gól nélkül25%20 lefedett
xG / meccs1,354 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,60
BTTS40%5 lefedett
Over 2,560%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs1,363 lefedett
Hazai pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
60formaindex / 1001,80 pont/meccs
5GY3D2V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,10
BTTS40%10 lefedett
Over 2,570%10 lefedett
Kapott gól nélkül40%10 lefedett
xG / meccs1,363 lefedett
Hazai pálya
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
68formaindex / 1002,05 pont/meccs
12GY5D3V
Lőtt gól / meccs1,75
Kapott gól / meccs0,80
BTTS35%20 lefedett
Over 2,555%20 lefedett
Kapott gól nélkül50%20 lefedett
xG / meccs1,363 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs2,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS100%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül0%5 lefedett
xG / meccs1,311 lefedett
Idegenben
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
4GY4D2V
Lőtt gól / meccs1,60
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül10%10 lefedett
xG / meccs1,311 lefedett
Idegenben
20 meccsUtolsó 20 mérkőzés
63formaindex / 1001,90 pont/meccs
11GY5D4V
Lőtt gól / meccs2,05
Kapott gól / meccs1,25
BTTS80%20 lefedett
Over 2,565%20 lefedett
Kapott gól nélkül15%20 lefedett
xG / meccs1,311 lefedett
Legutóbbi eredmények
NB IGyori ETO FC – Vasas2–2DMagyar KupaZalaegerszegi TE – Gyori ETO FC3–1VNB IGyori ETO FC – Ujpest1–0GYNB IPaks – Gyori ETO FC1–2GYNB IGyori ETO FC – Puskas Academy0–1VNB IMTK Budapest – Gyori ETO FC1–2GYMagyar KupaKarcag SE – Gyori ETO FC1–5GYNB IGyori ETO FC – Budapest Honved3–2GYNB IGyori ETO FC – Ferencvarosi TC0–3VNB IKisvarda FC – Gyori ETO FC1–1DNB IGyori ETO FC – Zalaegerszegi TE3–0GYNB IDebreceni VSC – Gyori ETO FC1–1D
Következő mérkőzések
NB INyiregyhaza – Gyori ETO FC–ProgramNB IFerencvarosi TC – Gyori ETO FC–ProgramNB IGyori ETO FC – Debreceni VSC–ProgramNB IZalaegerszegi TE – Gyori ETO FC–ProgramNB IGyori ETO FC – Kisvarda FC–ProgramNB IBudapest Honved – Gyori ETO FC–ProgramNB IGyori ETO FC – MTK Budapest–ProgramNB IPuskas Academy – Gyori ETO FC–ProgramNB IGyori ETO FC – Paks–ProgramNB IUjpest – Gyori ETO FC–ProgramNB IVasas – Gyori ETO FC–ProgramNB IGyori ETO FC – Nyiregyhaza–Program
12 meccs6–4–2 GY–D–V21–14 gólok1,83 pont/meccs
2 meccs1–0–1 GY–D–V6–4 gólok1,50 pont/meccs
1 meccs0–1–0 GY–D–V1–1 gólok1,00 pont/meccs
2 meccs0–1–1 GY–D–V2–3 gólok0,50 pont/meccs
33 meccs20–9–4 GY–D–V65–30 gólok2,09 pont/meccs
33 meccs14–11–8 GY–D–V49–37 gólok1,61 pont/meccs
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
55/100MeccsRadar-index
Javuló trend ↑ · forma: WLWWD · 10 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.