
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Kotwica Kórnik forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKotwica Kórnik · utolsó 5
0formaindex / 100 · 0,00 pont/meccs
0 GY0 D5 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsKotwica Kórnik · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
3 GY0 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsKotwica Kórnik · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,91 pont/meccs
3 GY1 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta54,6%BTTS
6/11 · Mindkét csapat gólt szerzett72,7%Over 1,5
8/11 · Legalább két gól63,6%Over 2,5
7/11 · Legalább három gól63,6%Over 3,5
7/11 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/11 · Clean sheet45,5%Nem szerzett gólt
5/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsKotwica Kórnik · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsKotwica Kórnik · utolsó 10
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsKotwica Kórnik · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,17 pont/meccs
2 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/6 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
2/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKotwica Kórnik · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKotwica Kórnik · utolsó 10
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsKotwica Kórnik · utolsó 20
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Kluczevia Stargard1–0Kotwica KórnikVKotwica Kórnik0–2Wda ŚwiecieVElana Toruń3–1Kotwica KórnikVUnia Swarzędz7–0Kotwica KórnikVKotwica Kórnik1–3Grom Nowy StawVKotwica Kórnik4–1Lipno StęszewGYStargard Szczeciński2–4Kotwica KórnikGYKotwica Kórnik4–1Chemik BydgoszczGYVictoria Września1–0Kotwica KórnikVKotwica Kórnik0–1Bałtyk KoszalinVKotwica Kórnik2–2KaliszD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.