
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
IMT Novi Beograd U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 10
90formaindex / 100 · 2,70 pont/meccs
9 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
5/10 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 20
91formaindex / 100 · 2,73 pont/meccs
10 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta54,6%BTTS
6/11 · Mindkét csapat gólt szerzett81,8%Over 1,5
9/11 · Legalább két gól63,6%Over 2,5
7/11 · Legalább három gól54,6%Over 3,5
6/11 · Legalább négy gól45,5%Kapott gól nélkül
5/11 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
6 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
6 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 10
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsIMT Novi Beograd U19 · utolsó 20
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
IMT Novi Beograd U192–0OFK Beograd U19GYCukaricki U191–2IMT Novi Beograd U19GYIMT Novi Beograd U196–0Brodarac U19GYSp. Subotica U190–1IMT Novi Beograd U19GYIMT Novi Beograd U197–1Usce U19GYVozdovac U190–1IMT Novi Beograd U19GYIMT Novi Beograd U192–0Vojvodina U19GYCrvena Zvezda U182–3IMT Novi Beograd U19GYIMT Novi Beograd U193–1Jedinstvo U. U19GYPartizan U194–2IMT Novi Beograd U19VIMT Novi Beograd U194–2TSC U19GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.