
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Johor Darul Takzim FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 10
90formaindex / 100 · 2,70 pont/meccs
9 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta20,0%BTTS
2/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól70,0%Kapott gól nélkül
7/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 20
93formaindex / 100 · 2,79 pont/meccs
13 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta21,4%BTTS
3/14 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
14/14 · Legalább két gól78,6%Over 2,5
11/14 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
7/14 · Legalább négy gól71,4%Kapott gól nélkül
10/14 · Clean sheet7,1%Nem szerzett gólt
1/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 5
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
5 GY0 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól80,0%Kapott gól nélkül
4/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 10
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
8 GY0 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta12,5%BTTS
1/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
8/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól87,5%Kapott gól nélkül
7/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 20
100formaindex / 100 · 3,00 pont/meccs
8 GY0 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta12,5%BTTS
1/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
8/8 · Legalább három gól62,5%Over 3,5
5/8 · Legalább négy gól87,5%Kapott gól nélkül
7/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
5 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsJohor Darul Takzim FC · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
5 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
3/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Jeonbuk Motors2–0xG 1,56–1,60Johor Darul Takzim FCVJohor Darul Takzim FC3–0xG 1,21–0,00Port FCGYDPMM FC Brunei0–2Johor Darul Takzim FCGYTerengganu0–3Johor Darul Takzim FCGYPohang Steelers0–2xG 0,27–1,08Johor Darul Takzim FCGYJohor Darul Takzim FC4–1PenangGYJohor Darul Takzim FC6–0Svay RiengGYPenang2–7Johor Darul Takzim FCGYJohor Darul Takzim FC3–0Negeri SembilanGYJohor Darul Takzim FC10–0DamansaraGYDamansara1–4Johor Darul Takzim FCGYJohor Darul Takzim FC7–0ImigresenGYJohor Darul Takzim FC9–0Kelantan Red Warrior FCGYJohor Darul Takzim FC3–0Kuching FAGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.