Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
AFC Champions League Elite logó
Nemzetközi · 2026/27 szezon

AFC Champions League Elite 2026/27: eredmények, tabella és program

AFC Champions League Elite 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: League Phase - 1.

Mérkőzés
62
Tabellás csapat
0
Élő / következő
1 / 29
Helyi adat
2026. 11. 01. 06:42
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
62 mérkőzés 32 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Az élő szezonadatok elavultak9 perce

Csapat0
Mérkőzés62
Befejezett31
Élő1
Következő29
Aktuális fordulóLeague Phase - 1

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

AFC Champions League Elite 2026/2027

31 meccs
Befejezett meccs31
Gól / meccs2,74
BTTS58,1%
Over 2,551,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Johor Darul Takzim FC23,002,500,000,0%50,0%
2Kashima23,002,000,000,0%50,0%
3Kyoto Sanga23,003,001,0050,0%50,0%
4Al Ain23,003,001,00100,0%100,0%
5Shabab Al Ahli Dubai23,002,000,5050,0%50,0%
6Vissel Kobe23,001,500,000,0%0,0%
7Al-Ahli Jeddah23,002,501,00100,0%100,0%
8Al-Nassr13,003,001,00100,0%100,0%
9Kashiwa Reysol22,002,500,5050,0%50,0%
10Gamba Osaka22,002,001,00100,0%50,0%
11Al Shamal22,001,500,5050,0%50,0%
12Beijing Guoan22,001,501,0050,0%50,0%
13Al-Hilal Saudi FC21,501,501,5050,0%50,0%
14Công An Nhân Dân21,501,501,5050,0%50,0%
15Al-Ittihad FC21,501,501,50100,0%100,0%
16Esteghlal FC21,501,001,5050,0%50,0%
17Al Quwa Al Jawiya21,501,002,0050,0%50,0%
18Al-Qadisiyah FC21,001,001,00100,0%0,0%
19Buriram United20,500,501,0050,0%0,0%
20Ratchaburi20,500,000,500,0%0,0%