
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Parnu JK Vaprus U21 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
5 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 20
51formaindex / 100 · 1,54 pont/meccs
6 GY2 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta53,9%BTTS
7/13 · Mindkét csapat gólt szerzett92,3%Over 1,5
12/13 · Legalább két gól76,9%Over 2,5
10/13 · Legalább három gól69,2%Over 3,5
9/13 · Legalább négy gól30,8%Kapott gól nélkül
4/13 · Clean sheet15,4%Nem szerzett gólt
2/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 10
59formaindex / 100 · 1,78 pont/meccs
5 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól77,8%Over 3,5
7/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
9 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 20
59formaindex / 100 · 1,78 pont/meccs
5 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól88,9%Over 2,5
8/9 · Legalább három gól77,8%Over 3,5
7/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsParnu JK Vaprus U21 · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta75,0%BTTS
3/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
2/4 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/4 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
1/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Parnu JK Vaprus U212–0LuunjaGYLevadia U193–2Parnu JK Vaprus U21VParnu JK Vaprus U212–3TulevikVParnu JK Vaprus U212–1JK TabasaluGYTallinna Kalev II1–1Parnu JK Vaprus U21DParnu JK Vaprus U2112–0LegionGYParnu JK Vaprus U210–4Tartu KalevVParnu JK Vaprus U212–3Johvi PhoenixVParnu JK Vaprus U217–0Tallinna Kalev IIGYLegion1–5Parnu JK Vaprus U21GYParnu JK Vaprus U216–0JK TabasaluGYParnu JK Vaprus U212–2TulevikDTartu Kalev1–0Parnu JK Vaprus U21V
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.