Estonia · 2026/27 szezon
Esiliiga B 2026/27: eredmények, tabella és program
Esiliiga B 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 35.
- Mérkőzés
- 66
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 74/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
66 mérkőzés
10 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
86,9% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak1 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Tallinna Kalev IITartu Kalev3–2VégeParnu JK Vaprus U21Luunja2–0VégeJK TabasaluLevadia U191–1VégeNarva U21Legion0–3VégeJohvi PhoenixTulevik6–1VégeLevadia U19Parnu JK Vaprus U213–2VégeTallinna Kalev IILuunja2–3VégeNarva U21Tulevik2–1VégeJK TabasaluTartu Kalev2–1VégeLegionJohvi Phoenix0–4VégeJK TabasaluNarva U210–0VégeLuunjaLegion11–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Levadia U19798310064Stabil trend →2Narva U2172836076Gyengülő trend ↓3Parnu JK Vaprus U21565310036Gyengülő trend ↓4Luunja505010020Javuló trend ↑5Johvi Phoenix4450884Gyengülő trend ↓6Tulevik4343928Stabil trend →7Tartu Kalev42406832Gyengülő trend ↓8Tallinna Kalev II42477212Stabil trend →9JK Tabasalu2527440Javuló trend ↑10Legion1410280Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
61 meccsEsiliiga B 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,58 | 2,50 | 0,83 | 50,0% | 50,0% | |
| 2 | 13 | 2,23 | 1,46 | 0,77 | 30,8% | 46,2% | |
| 3 | 13 | 1,54 | 3,31 | 1,46 | 53,9% | 76,9% | |
| 4 | 13 | 1,46 | 1,62 | 1,46 | 46,2% | 61,5% | |
| 5 | 11 | 1,36 | 2,64 | 2,00 | 72,7% | 81,8% | |
| 6 | 12 | 1,33 | 2,00 | 2,25 | 58,3% | 83,3% | |
| 7 | 12 | 1,33 | 1,83 | 2,17 | 91,7% | 75,0% | |
| 8 | 12 | 1,17 | 2,17 | 2,42 | 91,7% | 100,0% | |
| 9 | 12 | 0,83 | 1,17 | 2,33 | 75,0% | 75,0% | |
| 10 | 12 | 0,33 | 0,83 | 4,00 | 41,7% | 91,7% |