
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Ząbkovia Ząbki forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
6 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta58,3%BTTS
7/12 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
12/12 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
8/12 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
6/12 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
4/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 10
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsZąbkovia Ząbki · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta33,3%BTTS
2/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Ząbkovia Ząbki2–0SwitGYWisła Płock II2–2Ząbkovia ZąbkiDŁKS Łódź II0–3Ząbkovia ZąbkiGYZąbkovia Ząbki2–2Jagiellonia IIDZąbkovia Ząbki3–4Mławianka MławaVŁomża0–2Ząbkovia ZąbkiGYZąbkovia Ząbki4–2Lechia T. MazowieckiGYWeszlo2–0Ząbkovia ZąbkiVZąbkovia Ząbki2–1Pelikan ŁowiczGYWarta Sieradz0–4Ząbkovia ZąbkiGYZąbkovia Ząbki1–1Wigry SuwałkiDMazovia Minsk Mazowiecki3–2Ząbkovia ZąbkiV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.