Lengyelország · 2026/27 szezon
III Liga - Group 1 2026/27: eredmények, tabella és program
III Liga - Group 1 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group I - 16.
- Mérkőzés
- 126
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 23
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 08:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 81/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
126 mérkőzés
18 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
60,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek3 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
WeszloWarta Sieradz0–1VégePelikan ŁowiczWisła Płock II1–2VégeZąbkovia ZąbkiSwit2–0VégeŁomżaMazovia Minsk Mazowiecki2–3VégeLechia T. MazowieckiWigry Suwałki2–0VégeŁKS Łódź IIOlimpia Zambrów3–2VégeJagiellonia IIPolonia Lidzbark Warm.2–1VégeWidzew IIŁomża2–2VégeWarta SieradzPelikan Łowicz2–2VégeWigry SuwałkiWeszlo4–1VégePolonia Lidzbark Warm.ŁKS Łódź II3–0VégeOlimpia ZambrówMławianka Mława1–1Vége
Következő mérkőzések
Warta SieradzLechia T. Mazowiecki–ProgramMazovia Minsk MazowieckiMławianka Mława–ProgramWisła Płock IISwit–ProgramOlimpia ZambrówJagiellonia II–ProgramOlimpia ElblągZąbkovia Ząbki–ProgramPelikan ŁowiczWeszlo–ProgramPolonia Lidzbark Warm.Troszyn–ProgramWigry SuwałkiŁomża–ProgramWidzew IIŁKS Łódź II–Program
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Ząbkovia Ząbki65679648Gyengülő trend ↓2Wigry Suwałki63678056Javuló trend ↑3Weszlo58637644Gyengülő trend ↓4Warta Sieradz56606848Javuló trend ↑5Mazovia Minsk Mazowiecki54579224Gyengülő trend ↓6Wisła Płock II53578036Gyengülő trend ↓7ŁKS Łódź II525710012Gyengülő trend ↓8Pelikan Łowicz48477240Gyengülő trend ↓9Swit44486229Javuló trend ↑10Widzew II43406436Gyengülő trend ↓11Jagiellonia II41406824Gyengülő trend ↓12Olimpia Zambrów41407220Javuló trend ↑13Polonia Lidzbark Warm.40376432Stabil trend →14Troszyn35334433Javuló trend ↑15Mławianka Mława3430800Javuló trend ↑16Olimpia Elbląg33304036Stabil trend →17Lechia T. Mazowiecki31274424Stabil trend →18Łomża21103612Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
103 meccsIII Liga - Group 1 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,09 | 1,91 | 1,00 | 63,6% | 45,5% | |
| 2 | 12 | 2,08 | 2,17 | 1,25 | 50,0% | 58,3% | |
| 3 | 12 | 1,75 | 2,25 | 1,42 | 58,3% | 66,7% | |
| 4 | 12 | 1,75 | 2,33 | 1,92 | 83,3% | 83,3% | |
| 5 | 13 | 1,69 | 1,77 | 1,54 | 76,9% | 76,9% | |
| 6 | 13 | 1,46 | 1,92 | 1,69 | 84,6% | 69,2% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 1,56 | 1,78 | 44,4% | 66,7% | |
| 8 | 12 | 1,42 | 2,17 | 2,17 | 66,7% | 75,0% | |
| 9 | 13 | 1,38 | 1,62 | 1,54 | 76,9% | 69,2% | |
| 10 | 12 | 1,33 | 1,83 | 1,75 | 66,7% | 75,0% | |
| 11 | 13 | 1,31 | 1,77 | 2,00 | 76,9% | 69,2% | |
| 12 | 12 | 1,25 | 1,92 | 2,08 | 75,0% | 75,0% | |
| 13 | 11 | 1,18 | 1,45 | 1,45 | 54,6% | 36,4% | |
| 14 | 10 | 1,10 | 1,60 | 1,70 | 80,0% | 80,0% | |
| 15 | 11 | 1,09 | 1,09 | 1,55 | 63,6% | 54,6% | |
| 16 | 9 | 1,00 | 1,11 | 1,67 | 55,6% | 44,4% | |
| 17 | 9 | 0,89 | 2,00 | 3,11 | 77,8% | 66,7% | |
| 18 | 12 | 0,33 | 1,00 | 2,33 | 58,3% | 50,0% |