
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Teleoptik forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsTeleoptik · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsTeleoptik · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
15 meccsTeleoptik · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,93 pont/meccs
3 GY5 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
15 meccses minta73,3%BTTS
11/15 · Mindkét csapat gólt szerzett93,3%Over 1,5
14/15 · Legalább két gól46,7%Over 2,5
7/15 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
3/15 · Legalább négy gól13,3%Kapott gól nélkül
2/15 · Clean sheet13,3%Nem szerzett gólt
2/15 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsTeleoptik · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsTeleoptik · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
8 meccsTeleoptik · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta87,5%BTTS
7/8 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
8/8 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
4/8 · Legalább három gól12,5%Over 3,5
1/8 · Legalább négy gól12,5%Kapott gól nélkül
1/8 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsTeleoptik · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsTeleoptik · utolsó 10
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsTeleoptik · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,14 pont/meccs
2 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Teleoptik2–3JavorVTeleoptik1–1Mladost LucaniDTeleoptik1–2TSC Backa TopolaVOFK Vršac1–0TeleoptikVMetalac GM0–3TeleoptikGYTeleoptik2–0OFK Bor 1919GYGrafičar4–1TeleoptikVTeleoptik1–2Borac CacakVDubočica2–0TeleoptikVTeleoptik1–1NaftagasDLoznica1–1TeleoptikDTeleoptik1–2FK VozdovacVSemendrija 19241–1TeleoptikDTeleoptik1–1NapredakDFK Spartak Zdrepceva KRV2–4TeleoptikGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.