
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Connecticut FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsConnecticut FC · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsConnecticut FC · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
5 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsConnecticut FC · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
5 GY0 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
6/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsConnecticut FC · utolsó 5
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
1 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta100,0%BTTS
2/2 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
2/2 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
2/2 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
2/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsConnecticut FC · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
1 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta100,0%BTTS
2/2 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
2/2 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
2/2 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
2/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
2 meccsConnecticut FC · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
1 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
2 meccses minta100,0%BTTS
2/2 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
2/2 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
2/2 · Legalább három gól100,0%Over 3,5
2/2 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/2 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/2 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsConnecticut FC · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsConnecticut FC · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
4 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsConnecticut FC · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,71 pont/meccs
4 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól57,1%Over 2,5
4/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Chattanooga3–1Connecticut FCVAtlanta United II0–1Connecticut FCGYConnecticut FC7–2Inter Miami IIGYNew York City II1–0Connecticut FCVAtlanta United II4–1Connecticut FCVConnecticut FC2–4New York RB IIVPhiladelphia Union II2–4Connecticut FCGYCrown Legacy0–2Connecticut FCGYFC Cincinnati II2–3Connecticut FCGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.