Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
MLS Next Pro logó
Egyesült Államok · 2026/27 szezon

MLS Next Pro 2026/27: eredmények, tabella és program

MLS Next Pro 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Group Stage.

Mérkőzés
117
Tabellás csapat
0
Élő / következő
3 / 2
Helyi adat
2026. 11. 01. 14:38
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
117 mérkőzés 30 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészek45 másodperce

Csapat0
Mérkőzés117
Befejezett112
Élő3
Következő2
Aktuális fordulóGroup Stage

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

MLS Next Pro 2026/2027

112 meccs
Befejezett meccs112
Gól / meccs3,59
BTTS71,4%
Over 2,568,8%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Chattanooga82,382,631,3887,5%87,5%
2Philadelphia Union II62,172,171,8383,3%66,7%
3Austin II92,111,440,5633,3%33,3%
4Ventura County102,001,901,1060,0%60,0%
5Minnesota United II72,002,141,0057,1%42,9%
6Huntsville City82,002,131,2575,0%75,0%
7Atlanta United II71,862,431,5785,7%71,4%
8Orlando City II51,802,602,60100,0%100,0%
9Portland Timbers II71,711,430,7142,9%42,9%
10Los Angeles FC II101,702,101,8080,0%70,0%
11Connecticut FC91,672,332,0066,7%66,7%
12Crown Legacy91,562,001,5677,8%88,9%
13Columbus Crew II91,561,781,3366,7%55,6%
14New York RB II71,432,431,86100,0%85,7%
15Toronto II71,431,862,2985,7%85,7%
16St. Louis City II61,331,171,3350,0%33,3%
17New York City II81,251,632,1375,0%62,5%
18Colorado Rapids II61,171,671,6766,7%66,7%
19Vancouver Whitecaps II61,171,832,1766,7%66,7%
20Real Monarchs61,171,172,1750,0%83,3%