
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
RAAL La Louviere W forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
7 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
7 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta42,9%BTTS
3/7 · Mindkét csapat gólt szerzett57,1%Over 1,5
4/7 · Legalább két gól28,6%Over 2,5
2/7 · Legalább három gól28,6%Over 3,5
2/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 5
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
2 GY1 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
2/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 10
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
2 GY1 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
2/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
3 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 20
78formaindex / 100 · 2,33 pont/meccs
2 GY1 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
2/3 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
1/3 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 5
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 10
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
4 meccsRAAL La Louviere W · utolsó 20
17formaindex / 100 · 0,50 pont/meccs
0 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
2/4 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet75,0%Nem szerzett gólt
3/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.