RAAL La Louviere W eredmények, meccsek és forma
RAAL La Louviere W aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 7 meccs
- Formaminta
- 7 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 07. 16:19
V18.9 Csapatközpont 360
RAAL La Louviere W meccsközpont
Csapatprogram naprakész3 perce
Utolsó forma
DDDVGY

Gent W
Super League Women · Regular Season - 8
2026. 11. 07. 19:30Legutóbbi forma
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
40formaindex / 1001,20 pont/meccs
1GY3D1V
Lőtt gól / meccs1,20
Kapott gól / meccs1,40
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 10 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
2GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
7 meccsUtolsó 20 mérkőzés
43formaindex / 1001,29 pont/meccs
2GY3D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,14
BTTS43%7 lefedett
Over 2,529%7 lefedett
Kapott gól nélkül29%7 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 5 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 10 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
3 meccsUtolsó 20 mérkőzés
78formaindex / 1002,33 pont/meccs
2GY1D0V
Lőtt gól / meccs2,00
Kapott gól / meccs1,33
BTTS67%3 lefedett
Over 2,567%3 lefedett
Kapott gól nélkül33%3 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 5 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 10 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
4 meccsUtolsó 20 mérkőzés
17formaindex / 1000,50 pont/meccs
0GY2D2V
Lőtt gól / meccs0,25
Kapott gól / meccs1,00
BTTS25%4 lefedett
Over 2,50%4 lefedett
Kapott gól nélkül25%4 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Super League WomenGenk W – RAAL La Louviere W1–1DSuper League WomenRAAL La Louviere W – Club Brugge W2–2DSuper League WomenOH Leuven W – RAAL La Louviere W0–0DSuper League WomenAnderlecht W – RAAL La Louviere W2–0VSuper League WomenRAAL La Louviere W – Gent W3–2GYSuper League WomenStandard Liege W – RAAL La Louviere W1–0VSuper League WomenRAAL La Louviere W – Zulte-Waregem W1–0GY
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
43/100MeccsRadar-index
Gyengülő trend ↓ · forma: WLDDD · 7 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.