
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Mazovia Minsk Mazowiecki forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
5 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
8/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
6 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta83,3%BTTS
10/12 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
12/12 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
10/12 · Legalább három gól83,3%Over 3,5
10/12 · Legalább négy gól8,3%Kapott gól nélkül
1/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 10
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól85,7%Over 3,5
6/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
7 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 20
62formaindex / 100 · 1,86 pont/meccs
4 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól85,7%Over 3,5
6/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMazovia Minsk Mazowiecki · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Łomża2–3Mazovia Minsk MazowieckiGYMazovia Minsk Mazowiecki3–1Lechia T. MazowieckiGYWeszlo3–2Mazovia Minsk MazowieckiVMazovia Minsk Mazowiecki1–4Pelikan ŁowiczVWarta Sieradz1–1Mazovia Minsk MazowieckiDMazovia Minsk Mazowiecki0–2Wigry SuwałkiVMazovia Minsk Mazowiecki3–2Wisła Płock IIGYWidzew II2–3Mazovia Minsk MazowieckiGYMazovia Minsk Mazowiecki5–0Olimpia ZambrówGYPolonia Lidzbark Warm.2–2Mazovia Minsk MazowieckiDMazovia Minsk Mazowiecki2–2Olimpia ElblągDMazovia Minsk Mazowiecki3–2Ząbkovia ZąbkiGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.