
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Nordhorn forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNordhorn · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
0 GY3 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsNordhorn · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY5 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
8/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsNordhorn · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,92 pont/meccs
2 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta66,7%BTTS
8/12 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
12/12 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
10/12 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
8/12 · Legalább négy gól8,3%Kapott gól nélkül
1/12 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
3/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsNordhorn · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsNordhorn · utolsó 10
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsNordhorn · utolsó 20
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsNordhorn · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsNordhorn · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsNordhorn · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,29 pont/meccs
2 GY3 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta71,4%BTTS
5/7 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
7/7 · Legalább két gól71,4%Over 2,5
5/7 · Legalább három gól57,1%Over 3,5
4/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet14,3%Nem szerzett gólt
1/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hemmingen1–1NordhornDSpelle-Venhaus2–2NordhornDNordhorn2–2Germania EgestorfDBersenbrück5–0NordhornVNordhorn1–3Meppen IIVEintracht Braunschw. II3–3NordhornDNordhorn0–5Heeslinger SCVLüneburger SK Hansa1–2NordhornGYNordhorn2–2WilhelmshavenDSchwarz-Weiß Rehden4–1NordhornVNordhorn0–3BW LohneVBorussia Hildesheim0–2NordhornGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.