
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Estudiantes de Merida FC forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 10
41formaindex / 100 · 1,22 pont/meccs
2 GY5 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 20
41formaindex / 100 · 1,22 pont/meccs
2 GY5 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
1 GY4 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY5 D0 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
1 GY5 D0 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól16,7%Over 3,5
1/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
3 meccsEstudiantes de Merida FC · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
3 meccses minta66,7%BTTS
2/3 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
2/3 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
2/3 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/3 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/3 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
1/3 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Estudiantes de Merida FC1–1Caracas FCDEstudiantes de Merida FC2–2Metropolitanos FCDMonagas SC2–1Estudiantes de Merida FCVEstudiantes de Merida FC1–1Trujillanos FCDEstudiantes de Merida FC2–0Deportivo Tachira FCGYCarabobo FC1–0Estudiantes de Merida FCVEstudiantes de Merida FC1–1UCVDDeportivo La Guaira1–2Estudiantes de Merida FCGYEstudiantes de Merida FC1–1Puerto CabelloD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.