Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Primera División logó
Venezuela · 2026/27 szezon

Primera División 2026/27: eredmények, tabella és program

Primera División 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Clausura - 4.

Mérkőzés
84
Tabellás csapat
0
Élő / következő
3 / 8
Helyi adat
2026. 11. 01. 12:08
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 85/100
84 mérkőzés 14 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 100,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Élő szezonadatok naprakészeképpen most

Csapat0
Mérkőzés84
Befejezett72
Élő3
Következő8
Aktuális fordulóClausura - 4

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Primera División 2026/2027

72 meccs
Befejezett meccs72
Gól / meccs2,76
BTTS59,7%
Over 2,548,6%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Deportivo Tachira FC112,092,181,2763,6%63,6%
2Metropolitanos FC122,082,170,8350,0%66,7%
3Carabobo FC112,001,640,9154,6%36,4%
4Puerto Cabello121,581,250,9241,7%33,3%
5Monagas SC111,551,451,4563,6%54,6%
6Caracas FC121,331,171,1758,3%41,7%
7Estudiantes de Merida FC81,251,251,1375,0%37,5%
8UCV81,251,131,1350,0%25,0%
9Trujillanos FC101,101,101,5060,0%50,0%
10Deportivo La Guaira111,091,821,6472,7%63,6%
11Portuguesa FC101,000,801,0060,0%30,0%
12Rayo Zuliano100,801,402,6080,0%70,0%
13Anzoátegui FC80,630,501,6337,5%37,5%
14Zamora FC100,501,002,4070,0%60,0%