
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Vozdovac U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVozdovac U19 · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsVozdovac U19 · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsVozdovac U19 · utolsó 20
45formaindex / 100 · 1,36 pont/meccs
4 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta54,6%BTTS
6/11 · Mindkét csapat gólt szerzett81,8%Over 1,5
9/11 · Legalább két gól63,6%Over 2,5
7/11 · Legalább három gól18,2%Over 3,5
2/11 · Legalább négy gól27,3%Kapott gól nélkül
3/11 · Clean sheet18,2%Nem szerzett gólt
2/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsVozdovac U19 · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsVozdovac U19 · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsVozdovac U19 · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVozdovac U19 · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsVozdovac U19 · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsVozdovac U19 · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
2 GY2 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
2/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Vojvodina U192–1Vozdovac U19VVozdovac U191–1Crvena Zvezda U18DJedinstvo U. U192–2Vozdovac U19DVozdovac U191–0Partizan U19GYTSC U192–1Vozdovac U19VVozdovac U190–1IMT Novi Beograd U19VMladost Lucani U192–2Vozdovac U19DVozdovac U190–3OFK Beograd U19VCukaricki U190–2Vozdovac U19GYVozdovac U193–0Brodarac U19GYSp. Subotica U191–2Vozdovac U19GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.