
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Vojvodina U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsVojvodina U19 · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsVojvodina U19 · utolsó 10
70formaindex / 100 · 2,10 pont/meccs
7 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
5/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsVojvodina U19 · utolsó 20
73formaindex / 100 · 2,18 pont/meccs
8 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta72,7%BTTS
8/11 · Mindkét csapat gólt szerzett90,9%Over 1,5
10/11 · Legalább két gól81,8%Over 2,5
9/11 · Legalább három gól54,6%Over 3,5
6/11 · Legalább négy gól18,2%Kapott gól nélkül
2/11 · Clean sheet9,1%Nem szerzett gólt
1/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsVojvodina U19 · utolsó 5
80formaindex / 100 · 2,40 pont/meccs
4 GY0 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsVojvodina U19 · utolsó 10
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
5 GY0 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
6/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsVojvodina U19 · utolsó 20
83formaindex / 100 · 2,50 pont/meccs
5 GY0 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta83,3%BTTS
5/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
6/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVojvodina U19 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVojvodina U19 · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsVojvodina U19 · utolsó 20
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Vojvodina U192–1Vozdovac U19GYVojvodina U194–2Novi Pazar U19GYCrvena Zvezda U183–2Vojvodina U19VVojvodina U193–0Jedinstvo U. U19GYPartizan U191–2Vojvodina U19GYVojvodina U193–4TSC U19VIMT Novi Beograd U192–0Vojvodina U19VVojvodina U193–1Mladost Lucani U19GYOFK Beograd U190–1Vojvodina U19GYVojvodina U193–2Cukaricki U19GYBrodarac U191–3Vojvodina U19GY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.