
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
OFK Beograd U19 forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
5 GY0 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
6/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
13 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 20
38formaindex / 100 · 1,15 pont/meccs
5 GY0 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
13 meccses minta46,2%BTTS
6/13 · Mindkét csapat gólt szerzett76,9%Over 1,5
10/13 · Legalább két gól53,9%Over 2,5
7/13 · Legalább három gól30,8%Over 3,5
4/13 · Legalább négy gól23,1%Kapott gól nélkül
3/13 · Clean sheet30,8%Nem szerzett gólt
4/13 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
3 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 10
29formaindex / 100 · 0,86 pont/meccs
2 GY0 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsOFK Beograd U19 · utolsó 20
29formaindex / 100 · 0,86 pont/meccs
2 GY0 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett71,4%Over 1,5
5/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól14,3%Over 3,5
1/7 · Legalább négy gól28,6%Kapott gól nélkül
2/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
OFK Beograd U192–0TSC U19GYIMT Novi Beograd U192–0OFK Beograd U19VOFK Beograd U193–1Mladost Lucani U19GYNovi Pazar U190–1OFK Beograd U19GYCukaricki U191–0OFK Beograd U19VOFK Beograd U192–1Brodarac U19GYSp. Subotica U192–1OFK Beograd U19VOFK Beograd U192–4Usce U19VPartizan U193–2OFK Beograd U19VVozdovac U190–3OFK Beograd U19GYOFK Beograd U190–1Vojvodina U19VCrvena Zvezda U182–0OFK Beograd U19VOFK Beograd U193–4Jedinstvo U. U19V
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.