
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Montedio Yamagata forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMontedio Yamagata · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsMontedio Yamagata · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
3 GY1 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
5/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
17 meccsMontedio Yamagata · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,12 pont/meccs
6 GY1 D10 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
17 meccses minta29,4%BTTS
5/17 · Mindkét csapat gólt szerzett64,7%Over 1,5
11/17 · Legalább két gól35,3%Over 2,5
6/17 · Legalább három gól5,9%Over 3,5
1/17 · Legalább négy gól35,3%Kapott gól nélkül
6/17 · Clean sheet41,2%Nem szerzett gólt
7/17 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsMontedio Yamagata · utolsó 5
20formaindex / 100 · 0,60 pont/meccs
1 GY0 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsMontedio Yamagata · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
3 GY0 D7 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
10 meccsMontedio Yamagata · utolsó 20
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
3 GY0 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta30,0%BTTS
3/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsMontedio Yamagata · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsMontedio Yamagata · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
7 meccsMontedio Yamagata · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,43 pont/meccs
3 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta28,6%BTTS
2/7 · Mindkét csapat gólt szerzett42,9%Over 1,5
3/7 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
3/7 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/7 · Legalább négy gól42,9%Kapott gól nélkül
3/7 · Clean sheet42,9%Nem szerzett gólt
3/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Montedio Yamagata1–0Tokushima VortisGYVanraure Hachinohe1–2Montedio YamagataGYMontedio Yamagata0–2Tegevajaro MiyazakiVMontedio Yamagata0–2Consadole SapporoVFujieda MYFC0–0Montedio YamagataDMontedio Yamagata0–1Vegalta SendaiVOita Trinita2–1Montedio YamagataVMontedio Yamagata1–2Yokohama F. MarinosVMontedio Yamagata2–0Sagan TosuGYMontedio Yamagata0–2Kataller ToyamaVAlbirex Niigata1–0Montedio YamagataVTochigi SC0–1Montedio YamagataGYMontedio Yamagata1–2Ventforet KofuVImabari0–3Montedio YamagataGYMontedio Yamagata3–5Fujieda MYFCVMontedio Yamagata2–0Yokohama FCGYShonan Bellmare1–0Montedio YamagataV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.