Japán · 2026/27 szezon
J2 League 2026/27: eredmények, tabella és program
J2 League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 15.
- Mérkőzés
- 140
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 11. 03. 23:53
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
140 mérkőzés
20 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
95,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum7 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
ImabariConsadole Sapporo0–4VégeVentforet KofuAlbirex Niigata0–1VégeOita TrinitaVanraure Hachinohe1–0VégeYokohama FCBlaublitz Akita2–1VégeTegevajaro MiyazakiTochigi City3–0VégeOmiya ArdijaIwaki2–1VégeFujieda MYFCJubilo Iwata1–2VégeMontedio YamagataTokushima Vortis1–0VégeShonan BellmareSagan Tosu0–1VégeKataller ToyamaVegalta Sendai1–0VégeImabariVentforet Kofu1–1VégeTegevajaro MiyazakiOita Trinita2–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Tegevajaro Miyazaki74808468Javuló trend ↑2Consadole Sapporo61676072Javuló trend ↑3Kataller Toyama61636464Stabil trend →4Yokohama FC57606852Javuló trend ↑5Albirex Niigata57676440Gyengülő trend ↓6Iwaki56577260Stabil trend →7Oita Trinita55575268Stabil trend →8Vegalta Sendai55575664Gyengülő trend ↓9Omiya Ardija53536848Gyengülő trend ↓10Jubilo Iwata49504464Javuló trend ↑11Shonan Bellmare47474064Gyengülő trend ↓12Blaublitz Akita43404856Gyengülő trend ↓13Sagan Tosu38403252Javuló trend ↑14Tokushima Vortis36333256Gyengülő trend ↓15Imabari35374828Gyengülő trend ↓16Montedio Yamagata35332456Javuló trend ↑17Fujieda MYFC34203648Stabil trend →18Vanraure Hachinohe26233228Stabil trend →19Tochigi City22103216Stabil trend →20Ventforet Kofu21172416Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
140 meccsJ2 League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 2,07 | 1,57 | 1,64 | 71,4% | 71,4% | |
| 2 | 14 | 2,00 | 1,93 | 0,86 | 42,9% | 50,0% | |
| 3 | 14 | 1,93 | 1,64 | 0,86 | 57,1% | 50,0% | |
| 4 | 14 | 1,86 | 1,71 | 1,07 | 57,1% | 42,9% | |
| 5 | 14 | 1,79 | 1,93 | 1,21 | 57,1% | 64,3% | |
| 6 | 14 | 1,71 | 1,86 | 1,29 | 78,6% | 71,4% | |
| 7 | 14 | 1,57 | 1,29 | 0,79 | 57,1% | 28,6% | |
| 8 | 14 | 1,50 | 1,21 | 1,07 | 64,3% | 50,0% | |
| 9 | 14 | 1,43 | 1,36 | 1,36 | 57,1% | 50,0% | |
| 10 | 14 | 1,36 | 1,00 | 1,00 | 64,3% | 28,6% | |
| 11 | 14 | 1,21 | 1,57 | 1,50 | 64,3% | 57,1% | |
| 12 | 14 | 1,21 | 0,79 | 0,93 | 28,6% | 35,7% | |
| 13 | 14 | 1,21 | 0,93 | 1,21 | 35,7% | 35,7% | |
| 14 | 14 | 1,14 | 1,07 | 1,14 | 42,9% | 42,9% | |
| 15 | 14 | 1,14 | 0,86 | 1,00 | 21,4% | 28,6% | |
| 16 | 14 | 0,93 | 1,07 | 1,21 | 64,3% | 35,7% | |
| 17 | 14 | 0,86 | 1,50 | 1,86 | 71,4% | 85,7% | |
| 18 | 14 | 0,86 | 1,07 | 2,07 | 64,3% | 71,4% | |
| 19 | 14 | 0,86 | 0,79 | 1,93 | 57,1% | 57,1% | |
| 20 | 14 | 0,79 | 0,64 | 1,79 | 28,6% | 42,9% |