
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Kristiansund BK forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsKristiansund BK · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsKristiansund BK · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
2 GY2 D6 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
10/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
12 meccsKristiansund BK · utolsó 20
31formaindex / 100 · 0,92 pont/meccs
3 GY2 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta58,3%BTTS
7/12 · Mindkét csapat gólt szerzett91,7%Over 1,5
11/12 · Legalább két gól75,0%Over 2,5
9/12 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
8/12 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
2/12 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
3/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsKristiansund BK · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsKristiansund BK · utolsó 10
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsKristiansund BK · utolsó 20
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsKristiansund BK · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsKristiansund BK · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
7 meccsKristiansund BK · utolsó 20
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY1 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
7 meccses minta57,1%BTTS
4/7 · Mindkét csapat gólt szerzett85,7%Over 1,5
6/7 · Legalább két gól85,7%Over 2,5
6/7 · Legalább három gól71,4%Over 3,5
5/7 · Legalább négy gól14,3%Kapott gól nélkül
1/7 · Clean sheet28,6%Nem szerzett gólt
2/7 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Sarpsborg 08 FF2–4xG 3,61–2,25Kristiansund BKGYKristiansund BK0–2AalesundVKristiansund BK2–2xG 0,76–0,26KFUM OsloDKristiansund BK1–4xG 0,93–1,13AalesundVBodo/Glimt3–1xG 0,78–0,09Kristiansund BKVMolde3–0Kristiansund BKVKristiansund BK1–3RosenborgVViking8–1Kristiansund BKVKristiansund BK2–0TromsoGYHam-Kam2–2xG 0,71–1,12Kristiansund BKDTrønder-Lyn0–5Kristiansund BKGYFredrikstad1–0xG 0,90–1,22Kristiansund BKV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.