Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
NM Cupen logó
Norvégia · 2027/28 szezon

NM Cupen 2027/28: eredmények, tabella és program

NM Cupen 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 32.

Mérkőzés
113
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 28
Helyi adat
2026. 10. 28. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 70/100
113 mérkőzés 128 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 54,1% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak3 napja

Csapat0
Mérkőzés113
Befejezett85
Élő0
Következő28
Aktuális fordulóRound of 32

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

NM Cupen 2027/2028

85 meccs
Befejezett meccs85
Gól / meccs5,26
BTTS51,8%
Over 2,587,1%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Aalesund23,007,500,000,0%50,0%
2Molde23,007,500,5050,0%100,0%
3ODD Ballklubb23,006,500,5050,0%100,0%
4Fredrikstad23,006,001,50100,0%100,0%
5Bodo/Glimt23,005,501,0050,0%100,0%
6Lillestrom33,003,330,6766,7%100,0%
7Levanger13,008,000,000,0%100,0%
8Træff13,007,000,000,0%100,0%
9Tromso23,004,001,0050,0%100,0%
10Ham-Kam23,003,500,5050,0%100,0%
11Lyn23,003,500,5050,0%100,0%
12KFUM Oslo23,003,000,000,0%50,0%
13Sotra13,006,000,000,0%100,0%
14Sarpsborg 08 FF33,002,330,6733,3%33,3%
15Pors Grenland23,003,000,5050,0%100,0%
16Start23,003,501,00100,0%100,0%
17Viking23,003,000,5050,0%100,0%
18Eidsvold13,007,002,00100,0%100,0%
19Gamle Oslo13,006,001,00100,0%100,0%
20Egersund23,003,001,0050,0%50,0%