
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Manchester United forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsManchester United · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsManchester United · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsManchester United · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,45 pont/meccs
8 GY5 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta55,0%BTTS
11/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól55,0%Over 2,5
11/20 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
8/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
6/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsManchester United · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsManchester United · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
6/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
20 meccsManchester United · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
12 GY4 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta70,0%BTTS
14/20 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
18/20 · Legalább két gól65,0%Over 2,5
13/20 · Legalább három gól45,0%Over 3,5
9/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
2/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsManchester United · utolsó 5
13formaindex / 100 · 0,40 pont/meccs
0 GY2 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsManchester United · utolsó 10
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
2 GY4 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta40,0%BTTS
4/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
20 meccsManchester United · utolsó 20
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
6 GY8 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta65,0%BTTS
13/20 · Mindkét csapat gólt szerzett85,0%Over 1,5
17/20 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
10/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
4/20 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
4/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Manchester United3–2xG 2,80–1,59AS RomaGYChelsea2–0xG 0,07–0,00Manchester UnitedVManchester United0–3xG 0,25–1,46BournemouthVComo4–1xG 2,12–0,33Manchester UnitedVLeeds1–1xG 0,89–0,68Manchester UnitedDAtletico Madrid2–0xG 1,50–0,95Manchester UnitedVManchester United1–1xG 0,85–1,62TottenhamDFulham1–1Manchester UnitedDManchester United0–1Manchester CityVManchester United4–0Sabah FAGYEverton2–2Manchester UnitedDManchester United5–2xG 4,44–1,01IpswichGYHull City2–0xG 1,26–1,54Manchester UnitedVManchester United2–4AC MilanVBrighton0–3xG 0,79–1,66Manchester UnitedGYManchester United3–2xG 4,57–1,88Nottingham ForestGYSunderland0–0xG 1,25–0,62Manchester UnitedDManchester United3–2xG 2,34–0,89LiverpoolGYManchester United2–1xG 1,36–1,17BrentfordGYChelsea0–1xG 1,57–0,29Manchester UnitedGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.