
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Sandefjord forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsSandefjord · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSandefjord · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsSandefjord · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet30,0%Nem szerzett gólt
3/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsSandefjord · utolsó 5
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsSandefjord · utolsó 10
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
4 meccsSandefjord · utolsó 20
42formaindex / 100 · 1,25 pont/meccs
1 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta25,0%BTTS
1/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól25,0%Over 2,5
1/4 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/4 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
2/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsSandefjord · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsSandefjord · utolsó 10
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsSandefjord · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
3 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
4/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
1/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Aalesund3–4xG 2,03–3,01SandefjordGYODD Ballklubb3–1SandefjordVStart1–0xG 0,47–0,36SandefjordVSandefjord0–2xG 1,39–0,53LillestromVRosenborg1–1xG 2,75–0,39SandefjordDSandefjord3–0StartGYSandefjord1–1VikingDSandefjord0–0xG 0,97–0,74BrannDEidanger0–15SandefjordGYSarpsborg 08 FF1–2xG 2,34–1,78SandefjordGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.