
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Gornik Zabrze forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsGornik Zabrze · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
1 GY4 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsGornik Zabrze · utolsó 10
57formaindex / 100 · 1,70 pont/meccs
4 GY5 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
6/10 · Legalább két gól30,0%Over 2,5
3/10 · Legalább három gól10,0%Over 3,5
1/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
19 meccsGornik Zabrze · utolsó 20
39formaindex / 100 · 1,16 pont/meccs
5 GY7 D7 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
19 meccses minta63,2%BTTS
12/19 · Mindkét csapat gólt szerzett68,4%Over 1,5
13/19 · Legalább két gól42,1%Over 2,5
8/19 · Legalább három gól26,3%Over 3,5
5/19 · Legalább négy gól21,1%Kapott gól nélkül
4/19 · Clean sheet31,6%Nem szerzett gólt
6/19 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsGornik Zabrze · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsGornik Zabrze · utolsó 10
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
2 GY4 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsGornik Zabrze · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
2 GY4 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
8/9 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
4/9 · Legalább három gól22,2%Over 3,5
2/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
2/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsGornik Zabrze · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
2 GY3 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsGornik Zabrze · utolsó 10
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsGornik Zabrze · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
3 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
5/10 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
4/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Gornik Zabrze0–0xG 0,84–0,35Legia WarszawaDPiast Gliwice0–0Gornik ZabrzeDWidzew Łódź1–1xG 0,82–1,95Gornik ZabrzeDGornik Zabrze1–1xG 3,12–0,87Piast GliwiceDJagiellonia1–3xG 0,61–2,14Gornik ZabrzeGYGornik Zabrze0–2Odra OpoleVMotor Lublin0–0Gornik ZabrzeDGornik Zabrze2–1Lech PoznanGYCracovia Krakow0–1Gornik ZabrzeGYRaków Częstochowa1–2xG 0,84–2,22Gornik ZabrzeGYGornik Zabrze2–3xG 0,04–0,00GKS KatowiceVMonaco4–1Gornik ZabrzeVGornik Zabrze2–3MonacoVGornik Zabrze2–1xG 0,60–1,69Wisla KrakowGYGornik Zabrze1–1Ferencvárosi TCDFerencvárosi TC1–0Gornik ZabrzeVGornik Zabrze1–1FenerbahçeDFenerbahçe1–0Gornik ZabrzeVLech Poznan3–1Gornik ZabrzeV
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.