Lengyelország · 2026/27 szezon
Cup 2026/27: eredmények, tabella és program
Cup 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 32.
- Mérkőzés
- 43
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 10. 29. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
43 mérkőzés
59 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak4 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Odra OpoleSlask Wroclaw2–1Hosszabbítás utánArka GdyniaStal Rzeszów1–2VégePolonia WarszawaKorona Kielce2–1VégeChrobry GłogówPolonia Bytom2–0VégeAvia ŚwidnikRadomiak Radom2–1Hosszabbítás utánLechia GdanskJagiellonia0–6VégePolonia ŚrodaŚląsk Wrocław II3–1VégeTychy 71Pogoń Siedlce4–2Hosszabbítás utánPuszcza NiepołomiceWisla Plock1–2Hosszabbítás utánZnicz PruszkówRuch Chorzów0–1VégeSiarka TarnobrzegLech Poznan1–0VégeSokół KleczewPodhale Nowy Targ2–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Jagiellonia96100100100Stabil trend →2Nieciecza9610010080Stabil trend →3Stal Rzeszów9610010080Stabil trend →4Tychy 719210010060Stabil trend →5Avia Świdnik9210010060Stabil trend →6Chrobry Głogów9110060100Stabil trend →7Ruch Chorzów9110060100Stabil trend →8Wisla Plock8710010040Stabil trend →9Polonia Środa8710010040Stabil trend →10Odra Opole871008060Stabil trend →11Siarka Tarnobrzeg871008060Stabil trend →12Sokół Kleczew871008060Stabil trend →13Polonia Warszawa871006080Stabil trend →14Motor Lublin70678080Stabil trend →15Piast Gliwice706760100Stabil trend →16Górnik Łęczna61678040Stabil trend →17Arka Gdynia595010060Stabil trend →18Podhale Nowy Targ51508040Stabil trend →19Puszcza Niepołomice50506060Stabil trend →20Pogoń Siedlce47501000Stabil trend →21Olimpia Grudziądz46508020Stabil trend →22Śląsk Wrocław II46508020Stabil trend →23Slask Wroclaw46506040Stabil trend →24Korona Kielce46504060Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
42 meccsCup 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 3,00 | 6,00 | 0,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 2 | 2 | 3,00 | 3,00 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 3 | 2 | 3,00 | 2,50 | 0,50 | 50,0% | 100,0% | |
| 4 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 5 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 6 | 2 | 3,00 | 3,00 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 7 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 8 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 9 | 2 | 3,00 | 2,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 10 | 2 | 3,00 | 1,50 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 11 | 2 | 3,00 | 2,50 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 12 | 2 | 3,00 | 2,00 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 13 | 2 | 3,00 | 2,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 14 | 2 | 2,00 | 1,50 | 0,00 | 0,0% | 50,0% | |
| 15 | 2 | 2,00 | 2,00 | 0,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 2 | 2,00 | 2,00 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 17 | 2 | 1,50 | 2,50 | 1,00 | 50,0% | 100,0% | |
| 18 | 2 | 1,50 | 1,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 19 | 2 | 1,50 | 2,00 | 1,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 20 | 2 | 1,50 | 1,50 | 1,50 | 100,0% | 100,0% |