
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Caernarfon Town forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsCaernarfon Town · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsCaernarfon Town · utolsó 10
63formaindex / 100 · 1,90 pont/meccs
6 GY1 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta70,0%BTTS
7/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól70,0%Over 3,5
7/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
12 meccsCaernarfon Town · utolsó 20
69formaindex / 100 · 2,08 pont/meccs
8 GY1 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
12 meccses minta58,3%BTTS
7/12 · Mindkét csapat gólt szerzett91,7%Over 1,5
11/12 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
10/12 · Legalább három gól58,3%Over 3,5
7/12 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
4/12 · Clean sheet8,3%Nem szerzett gólt
1/12 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsCaernarfon Town · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsCaernarfon Town · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY0 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
6 meccsCaernarfon Town · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
4 GY0 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett83,3%Over 1,5
5/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól50,0%Over 3,5
3/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsCaernarfon Town · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól80,0%Over 3,5
4/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCaernarfon Town · utolsó 10
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsCaernarfon Town · utolsó 20
72formaindex / 100 · 2,17 pont/meccs
4 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta66,7%BTTS
4/6 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
6/6 · Legalább két gól83,3%Over 2,5
5/6 · Legalább három gól66,7%Over 3,5
4/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Airbus UK3–2Caernarfon TownVCaernarfon Town3–1Briton FerryGYHaverfordwest County AFC1–2Caernarfon TownGYCaernarfon Town0–1Barry TownVCardiff MET2–2Caernarfon TownDCaernarfon Town9–1Cambrian & ClydachGYAmmanford AFC0–5Caernarfon TownGYCaernarfon Town3–0Flint Town UnitedGYCaernarfon Town2–3The New SaintsVHolywell3–5Caernarfon TownGYTrefelin0–2Caernarfon TownGYCaernarfon Town3–0Colwyn BayGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.