Wales · 2026/27 szezon
Premier League 2026/27: eredmények, tabella és program
Premier League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 16.
- Mérkőzés
- 112
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 15
- Helyi adat
- 2026. 11. 04. 19:12
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 85/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
112 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek7 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
The New SaintsGAP Connah S Quay FC0–0VégeCardiff METPenybont0–5VégeFlint Town UnitedHolywell5–0VégeColwyn BayCambrian & Clydach2–0VégeBriton FerryLlandudno3–0VégeBarry TownTrefelin3–0VégeAmmanford AFCHaverfordwest County AFC0–1VégeAirbus UKCaernarfon Town3–2VégeBarry TownHaverfordwest County AFC1–3VégeGAP Connah S Quay FCLlandudno2–0VégeTrefelinFlint Town United0–2VégeThe New SaintsAmmanford AFC9–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1The New Saints899310076Gyengülő trend ↓2Penybont73778868Stabil trend →3GAP Connah S Quay FC71776876Javuló trend ↑4Airbus UK647010036Javuló trend ↑5Caernarfon Town636310040Gyengülő trend ↓6Colwyn Bay57636452Stabil trend →7Haverfordwest County AFC50534864Gyengülő trend ↓8Barry Town48508420Gyengülő trend ↓9Flint Town United47476052Javuló trend ↑10Cardiff MET44436036Stabil trend →11Briton Ferry29274024Javuló trend ↑12Cambrian & Clydach2727520Gyengülő trend ↓13Trefelin26203228Stabil trend →14Llandudno23204012Gyengülő trend ↓15Holywell197440Stabil trend →16Ammanford AFC1723200Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
96 meccsPremier League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,83 | 3,83 | 0,50 | 41,7% | 66,7% | |
| 2 | 12 | 2,42 | 2,08 | 0,50 | 41,7% | 50,0% | |
| 3 | 11 | 2,36 | 2,27 | 0,73 | 54,6% | 63,6% | |
| 4 | 12 | 2,08 | 3,17 | 1,25 | 58,3% | 83,3% | |
| 5 | 12 | 2,00 | 2,50 | 1,42 | 58,3% | 66,7% | |
| 6 | 12 | 1,83 | 1,42 | 1,25 | 33,3% | 41,7% | |
| 7 | 12 | 1,75 | 2,08 | 1,75 | 66,7% | 75,0% | |
| 8 | 13 | 1,23 | 1,38 | 1,69 | 38,5% | 61,5% | |
| 9 | 13 | 1,23 | 0,92 | 1,31 | 38,5% | 46,2% | |
| 10 | 12 | 1,17 | 1,25 | 1,17 | 33,3% | 41,7% | |
| 11 | 12 | 1,17 | 1,42 | 2,92 | 50,0% | 75,0% | |
| 12 | 12 | 0,92 | 0,92 | 1,67 | 50,0% | 50,0% | |
| 13 | 12 | 0,75 | 1,17 | 2,08 | 50,0% | 58,3% | |
| 14 | 12 | 0,58 | 0,42 | 3,00 | 25,0% | 50,0% | |
| 15 | 12 | 0,50 | 0,67 | 2,17 | 50,0% | 50,0% | |
| 16 | 11 | 0,18 | 1,09 | 3,18 | 81,8% | 72,7% |