
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Nacional Potosí forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsNacional Potosí · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsNacional Potosí · utolsó 10
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
4 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
2/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
18 meccsNacional Potosí · utolsó 20
57formaindex / 100 · 1,72 pont/meccs
9 GY4 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta44,4%BTTS
8/18 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
16/18 · Legalább két gól61,1%Over 2,5
11/18 · Legalább három gól38,9%Over 3,5
7/18 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
6/18 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
4/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsNacional Potosí · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól60,0%Kapott gól nélkül
3/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsNacional Potosí · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY0 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta22,2%BTTS
2/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsNacional Potosí · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY0 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta22,2%BTTS
2/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól66,7%Over 2,5
6/9 · Legalább három gól33,3%Over 3,5
3/9 · Legalább négy gól44,4%Kapott gól nélkül
4/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsNacional Potosí · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
1 GY3 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól60,0%Over 2,5
3/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsNacional Potosí · utolsó 10
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
3 GY4 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsNacional Potosí · utolsó 20
48formaindex / 100 · 1,44 pont/meccs
3 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta66,7%BTTS
6/9 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
9/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
2/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Real Oruro1–1xG 2,04–0,76Nacional PotosíDNacional Potosí3–0xG 1,87–0,32GuabiráGYOriente Petrolero3–2Nacional PotosíVNacional Potosí0–1xG 2,27–0,74BolívarVAurora2–2xG 3,33–2,38Nacional PotosíDAlways Ready2–3Nacional PotosíGYNacional Potosí2–0Real OruroGYReal Tomayapo1–1Nacional PotosíDNacional Potosí9–0Always ReadyGYNacional Potosí0–1Real PotosíVReal Potosí2–2Nacional PotosíDNacional Potosí0–4Always ReadyVGualberto Villarroel SJ0–3Nacional PotosíGYReal Oruro0–2Nacional PotosíGYNacional Potosí2–1BloomingGYNacional Potosí5–1Real TomayapoGYUniversitario de Vinto2–0Nacional PotosíVNacional Potosí3–0Independiente PetroleroGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.