
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Real Potosí forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsReal Potosí · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsReal Potosí · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
6 GY2 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól30,0%Kapott gól nélkül
3/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
18 meccsReal Potosí · utolsó 20
56formaindex / 100 · 1,67 pont/meccs
8 GY6 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta61,1%BTTS
11/18 · Mindkét csapat gólt szerzett66,7%Over 1,5
12/18 · Legalább két gól44,4%Over 2,5
8/18 · Legalább három gól27,8%Over 3,5
5/18 · Legalább négy gól22,2%Kapott gól nélkül
4/18 · Clean sheet22,2%Nem szerzett gólt
4/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsReal Potosí · utolsó 5
73formaindex / 100 · 2,20 pont/meccs
3 GY2 D0 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsReal Potosí · utolsó 10
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
9 meccsReal Potosí · utolsó 20
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
5 GY3 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta77,8%BTTS
7/9 · Mindkét csapat gólt szerzett77,8%Over 1,5
7/9 · Legalább két gól55,6%Over 2,5
5/9 · Legalább három gól44,4%Over 3,5
4/9 · Legalább négy gól11,1%Kapott gól nélkül
1/9 · Clean sheet11,1%Nem szerzett gólt
1/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsReal Potosí · utolsó 5
40formaindex / 100 · 1,20 pont/meccs
2 GY0 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
2/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsReal Potosí · utolsó 10
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
3 GY3 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
9 meccsReal Potosí · utolsó 20
44formaindex / 100 · 1,33 pont/meccs
3 GY3 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta44,4%BTTS
4/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet33,3%Nem szerzett gólt
3/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Real Potosí1–1xG 1,35–1,07Independiente PetroleroDSan Antonio Bulo Bulo2–1xG 1,39–1,57Real PotosíVReal Potosí3–1BolívarGYABB0–1xG 0,37–0,50Real PotosíGYReal Potosí1–0xG 1,18–1,11The StrongestGYReal Potosí4–2San Antonio Bulo BuloGYReal Potosí1–1AuroraDReal Potosí3–1ABBGYSan Antonio Bulo Bulo3–0Real PotosíVNacional Potosí0–1Real PotosíGYReal Potosí2–2Nacional PotosíDReal Potosí2–1Oriente PetroleroGYAurora1–0Real PotosíVGuabirá1–1Real PotosíDReal Potosí0–1Real TomayapoVAurora0–0Real PotosíDABB2–3Real PotosíGYAlways Ready1–1Real PotosíD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.