
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Maccabi Haifa forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsMaccabi Haifa · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól60,0%Over 3,5
3/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsMaccabi Haifa · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
6 GY0 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta90,0%BTTS
9/10 · Mindkét csapat gólt szerzett90,0%Over 1,5
9/10 · Legalább két gól90,0%Over 2,5
9/10 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
4/10 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
20 meccsMaccabi Haifa · utolsó 20
50formaindex / 100 · 1,50 pont/meccs
9 GY3 D8 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
20 meccses minta65,0%BTTS
13/20 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
16/20 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
16/20 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
6/20 · Legalább négy gól15,0%Kapott gól nélkül
3/20 · Clean sheet35,0%Nem szerzett gólt
7/20 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsMaccabi Haifa · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
10 meccsMaccabi Haifa · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
4 GY2 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól70,0%Over 2,5
7/10 · Legalább három gól30,0%Over 3,5
3/10 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
2/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
19 meccsMaccabi Haifa · utolsó 20
54formaindex / 100 · 1,63 pont/meccs
9 GY4 D6 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
19 meccses minta68,4%BTTS
13/19 · Mindkét csapat gólt szerzett84,2%Over 1,5
16/19 · Legalább két gól68,4%Over 2,5
13/19 · Legalább három gól42,1%Over 3,5
8/19 · Legalább négy gól21,1%Kapott gól nélkül
4/19 · Clean sheet21,1%Nem szerzett gólt
4/19 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsMaccabi Haifa · utolsó 5
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
3 GY0 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól100,0%Over 2,5
5/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
10 meccsMaccabi Haifa · utolsó 10
43formaindex / 100 · 1,30 pont/meccs
4 GY1 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta60,0%BTTS
6/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
8/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet40,0%Nem szerzett gólt
4/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
18 meccsMaccabi Haifa · utolsó 20
37formaindex / 100 · 1,11 pont/meccs
6 GY2 D10 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
18 meccses minta50,0%BTTS
9/18 · Mindkét csapat gólt szerzett88,9%Over 1,5
16/18 · Legalább két gól72,2%Over 2,5
13/18 · Legalább három gól38,9%Over 3,5
7/18 · Legalább négy gól16,7%Kapott gól nélkül
3/18 · Clean sheet38,9%Nem szerzett gólt
7/18 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Hapoel Tel Aviv2–1xG 1,13–1,23Maccabi HaifaVMaccabi Haifa2–5xG 1,66–1,89Hapoel Beer ShevaVMaccabi Petah Tikva1–2xG 0,66–1,18Maccabi HaifaGYHapoel Katamon1–4xG 1,26–2,77Maccabi HaifaGYMaccabi Haifa3–2Ironi TiberiasGYMaccabi Haifa2–1Hapoel Petah TikvaGYMaccabi Tel Aviv3–1Maccabi HaifaVMaccabi Haifa2–1Hapoel Ramat GanGYMaccabi Haifa0–1Hapoel KatamonVPanathinaikos1–2Maccabi HaifaGYVillarreal0–0Maccabi HaifaDMaccabi Haifa0–3RennesVMaccabi Haifa1–2VillarrealVMaccabi Haifa0–0PanathinaikosDRennes3–0Maccabi HaifaVBSC Young Boys3–0Maccabi HaifaVMaccabi Haifa0–0BSC Young BoysDMaccabi Haifa3–1Slovan BratislavaGYSlovan Bratislava1–2Maccabi HaifaGYMaccabi Haifa4–1Sheriff TiraspolGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.