
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Hapoel Ramat HaSharon forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
10 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 10
60formaindex / 100 · 1,80 pont/meccs
5 GY3 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta50,0%BTTS
5/10 · Mindkét csapat gólt szerzett70,0%Over 1,5
7/10 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
2/10 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/10 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
4/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
11 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,73 pont/meccs
5 GY4 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
11 meccses minta45,5%BTTS
5/11 · Mindkét csapat gólt szerzett63,6%Over 1,5
7/11 · Legalább két gól18,2%Over 2,5
2/11 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/11 · Legalább négy gól45,5%Kapott gól nélkül
5/11 · Clean sheet18,2%Nem szerzett gólt
2/11 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 10
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
5 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 20
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta40,0%BTTS
2/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 5
67formaindex / 100 · 2,00 pont/meccs
3 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 10
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
6 meccsHapoel Ramat HaSharon · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
2/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól50,0%Kapott gól nélkül
3/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Maccabi Ashdod1–1Hapoel Ramat HaSharonDIroni Nesher2–1Hapoel Ramat HaSharonVHapoel Ramat HaSharon0–2DimonaVKfar Saba 19280–1Hapoel Ramat HaSharonGYHapoel Ramat HaSharon2–0Bnei EilatGYHapoel Ramat HaSharon1–1Hapoel AzorDShimshon Tel Aviv1–2Hapoel Ramat HaSharonGYHapoel Ramat HaSharon1–0Hapoel SderotGYHapoel Marmorek0–1Hapoel Ramat HaSharonGYHapoel Ramat HaSharon1–1Hapoel Mahane YehudaDHolon Yermiyahu0–0Hapoel Ramat HaSharonD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.