
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Akademiya Ontustik forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 5
27formaindex / 100 · 0,80 pont/meccs
1 GY1 D3 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta0,0%BTTS
0/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól0,0%Over 2,5
0/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet80,0%Nem szerzett gólt
4/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 10
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Minden pálya
9 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 20
52formaindex / 100 · 1,56 pont/meccs
4 GY2 D3 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
9 meccses minta33,3%BTTS
3/9 · Mindkét csapat gólt szerzett55,6%Over 1,5
5/9 · Legalább két gól33,3%Over 2,5
3/9 · Legalább három gól11,1%Over 3,5
1/9 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
3/9 · Clean sheet55,6%Nem szerzett gólt
5/9 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 5
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 10
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Hazai pálya
4 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 20
58formaindex / 100 · 1,75 pont/meccs
2 GY1 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
4 meccses minta50,0%BTTS
2/4 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
3/4 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
2/4 · Legalább három gól25,0%Over 3,5
1/4 · Legalább négy gól25,0%Kapott gól nélkül
1/4 · Clean sheet50,0%Nem szerzett gólt
2/4 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 5
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 10
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
Idegenben
5 meccsAkademiya Ontustik · utolsó 20
47formaindex / 100 · 1,40 pont/meccs
2 GY1 D2 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta20,0%BTTS
1/5 · Mindkét csapat gólt szerzett40,0%Over 1,5
2/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól40,0%Kapott gól nélkül
2/5 · Clean sheet60,0%Nem szerzett gólt
3/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mérkőzésadatokEbben a mintában nincs igazolt xG- vagy részletes statisztikai lefedettség.
A formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Akademiya Ontustik0–2Turan TurkistanVArys1–0Akademiya OntustikVShakhter Karagandy2–0Akademiya OntustikVAkademiya Ontustik0–0JaiyqDYelimay Semey 20–1Akademiya OntustikGYAkademiya Ontustik2–1Aktobe JasGYKaspij Aktau 21–2Akademiya OntustikGYAkademiya Ontustik3–2EkibastuzGYSport Academy Kairat0–0Akademiya OntustikD
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.