Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
1. Division logó
Kazakhstan · 2026/27 szezon

1. Division 2026/27: eredmények, tabella és program

1. Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 26.

Mérkőzés
63
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 22. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
63 mérkőzés 14 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 87,3% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Lezárt szezonarchívum9 napja

Csapat0
Mérkőzés63
Befejezett63
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóRegular Season - 26

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

1. Division 2026/2027

63 meccs
Befejezett meccs63
Gól / meccs3,57
BTTS55,6%
Over 2,566,7%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Sport Academy Kairat92,331,780,5633,3%33,3%
2Turan Turkistan92,222,001,0044,4%55,6%
3Arys92,221,780,8966,7%55,6%
4Shakhter Karagandy92,112,560,6733,3%66,7%
5Tobol 291,783,001,7866,7%88,9%
6Khan Tengri91,671,781,7855,6%66,7%
7Taraz91,561,781,3355,6%55,6%
8Akademiya Ontustik91,560,891,0033,3%33,3%
9Astana II91,442,892,6744,4%100,0%
10Kaspij Aktau 290,781,332,1144,4%88,9%
11Aktobe Jas90,782,003,2288,9%88,9%
12Jaiyq90,670,781,4455,6%44,4%
13Ekibastuz90,441,443,2288,9%77,8%
14Yelimay Semey 290,001,003,3366,7%77,8%