
MÚLTBELI EREDMÉNYEK
Atletico Tucuman forma és gólstatisztikák
Utolsó 5, 10 és 20 befejezett mérkőzés · összes, hazai és idegenbeli bontás
Nézet
Minta
Minden pálya
5 meccsAtletico Tucuman · utolsó 5
33formaindex / 100 · 1,00 pont/meccs
1 GY2 D2 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta80,0%BTTS
4/5 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
4/5 · Legalább két gól40,0%Over 2,5
2/5 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
1/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
10 meccsAtletico Tucuman · utolsó 10
30formaindex / 100 · 0,90 pont/meccs
2 GY3 D5 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
10 meccses minta80,0%BTTS
8/10 · Mindkét csapat gólt szerzett80,0%Over 1,5
8/10 · Legalább két gól50,0%Over 2,5
5/10 · Legalább három gól20,0%Over 3,5
2/10 · Legalább négy gól10,0%Kapott gól nélkül
1/10 · Clean sheet10,0%Nem szerzett gólt
1/10 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekMinden pálya
14 meccsAtletico Tucuman · utolsó 20
40formaindex / 100 · 1,21 pont/meccs
4 GY5 D5 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
14 meccses minta57,1%BTTS
8/14 · Mindkét csapat gólt szerzett64,3%Over 1,5
9/14 · Legalább két gól42,9%Over 2,5
6/14 · Legalább három gól21,4%Over 3,5
3/14 · Legalább négy gól35,7%Kapott gól nélkül
5/14 · Clean sheet21,4%Nem szerzett gólt
3/14 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
5 meccsAtletico Tucuman · utolsó 5
7formaindex / 100 · 0,20 pont/meccs
0 GY1 D4 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta100,0%BTTS
5/5 · Mindkét csapat gólt szerzett100,0%Over 1,5
5/5 · Legalább két gól80,0%Over 2,5
4/5 · Legalább három gól40,0%Over 3,5
2/5 · Legalább négy gól0,0%Kapott gól nélkül
0/5 · Clean sheet0,0%Nem szerzett gólt
0/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsAtletico Tucuman · utolsó 10
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekHazai pálya
8 meccsAtletico Tucuman · utolsó 20
25formaindex / 100 · 0,75 pont/meccs
1 GY3 D4 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
8 meccses minta62,5%BTTS
5/8 · Mindkét csapat gólt szerzett75,0%Over 1,5
6/8 · Legalább két gól62,5%Over 2,5
5/8 · Legalább három gól37,5%Over 3,5
3/8 · Legalább négy gól37,5%Kapott gól nélkül
3/8 · Clean sheet25,0%Nem szerzett gólt
2/8 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
5 meccsAtletico Tucuman · utolsó 5
53formaindex / 100 · 1,60 pont/meccs
2 GY2 D1 V
Utolsó 5 befejezett mérkőzésGóltrendek
5 meccses minta60,0%BTTS
3/5 · Mindkét csapat gólt szerzett60,0%Over 1,5
3/5 · Legalább két gól20,0%Over 2,5
1/5 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/5 · Legalább négy gól20,0%Kapott gól nélkül
1/5 · Clean sheet20,0%Nem szerzett gólt
1/5 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsAtletico Tucuman · utolsó 10
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 10 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekIdegenben
6 meccsAtletico Tucuman · utolsó 20
61formaindex / 100 · 1,83 pont/meccs
3 GY2 D1 V
Utolsó 20 befejezett mérkőzésGóltrendek
6 meccses minta50,0%BTTS
3/6 · Mindkét csapat gólt szerzett50,0%Over 1,5
3/6 · Legalább két gól16,7%Over 2,5
1/6 · Legalább három gól0,0%Over 3,5
0/6 · Legalább négy gól33,3%Kapott gól nélkül
2/6 · Clean sheet16,7%Nem szerzett gólt
1/6 · Gólképtelen meccsAktuális sorozatok
és a mintán belüli rekordokHaladó mutatók
csak lefedett mérkőzésekA formaindex a megszerzett pont/meccs értéket vetíti 0–100-as skálára (PPM ÷ 3 × 100). A mutatók kizárólag befejezett mérkőzésekből készülnek; a hiányzó részletes adat nem számít nullának.
Számítás alapja
Feldolgozott mérkőzések
Atletico Tucuman1–2xG 0,22–0,27Argentinos JRSVAtletico Tucuman1–1PlatenseDTigre0–1xG 1,30–1,02Atletico TucumanGYAtletico Tucuman2–3xG 1,42–0,76Rosario CentralVGimnasia L.P.1–1xG 1,82–0,31Atletico TucumanDAtletico Tucuman2–3Barracas CentralVAldosivi1–0Atletico TucumanVIndepend. Rivadavia1–1Atletico TucumanDAtletico Tucuman1–2River PlateVRacing Club1–2Atletico TucumanGYAtletico Tucuman0–0xG 0,72–0,54Belgrano CordobaDAtletico Tucuman0–0xG 0,06–0,39Instituto CordobaDEstudiantes de Rio Cuarto0–1xG 0,31–0,34Atletico TucumanGYAtletico Tucuman4–0IndependienteGY
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.